Mine indstillinger Ny bruger
Glemt adgangskode?
Kodeord
Sektioner
Handlinger tilknyttet webside
Forside / Sokkelund / Foreningen / Bestyrelsen

Bestyrelsen

Bestyrelse og Suppleanter i Sokkelund Slægtsforskere

ena.jpg

Ena Eiberg
Formand

ena@eiberg.dk

Tlf.: 20 96 07 88

ludvigsen.JPG

Kirsten Ludvigsen
Næstformand

kirsten.ludvigsen@mail.dk

Tlf.: 43 90 18 03

Rolf Lindberg 3.jpg

Rolf Lindberg

Sekretær og Fungerende Kasserer

lindberg1959@gmail.com

Tlf.:29 61 15 24

Kate

Kate Baggers

kate@brnet.dk

 

jonesen 2.jpg

Arne Jonesen

Jonesen@mail.dk

Tlf.: 40 27 54 89

andersbeck.jpg

Anders Beck

dr.beck@dadlnet.dk

Tlf.:60 63 55 00

 

Kjeld

Keld Nielsen

keld.nielsen@adslhome.dk

Tlf.: 36 49 71 32

Foto-paa-vej

Verner Sønderskov
2. Suppleant